ترجیح برخی‌ها نگهداری از حیوانات خانگی است

عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به حدود 600هزار سقط جنین در سال گفت: الان به گونه‌ای است که اگر خانمی تصمیم به سقط بگیرد، تا یک ساعت بعد داروی سقط به دست او می‌رسد و این یک فاجعه است.
 
 
فارس: عضو فراکسیون زنان مجلس با اشاره به حدود 600هزار سقط جنین در سال گفت: الان به گونه‌ای است که اگر خانمی تصمیم به سقط بگیرد، تا یک ساعت بعد داروی سقط به دست او می‌رسد و این یک فاجعه است.
 
 
الهیان در رابطه با فرهنگ‌سازی گفت: متاسفانه سبک زندگی غربی غلبه کرده بابت کم‌کاری اینکه در حوزه فرهنگ ما داشتیم و الان شما می‌بینید که بسیاری از خانواده‌ها به واسطه القا سبک زندگی غربی حالا از طریق فضای مجازی و به هر حال سایر شبکه‌های ماهواره‌ای بعضا خانواده‌ها ترجیح می‌دهند که به جای فرزند و مراقبت از فرزندان از حیوانات خانگی نگهداری کنند. اسم فرزند که می‌آید بهانه مشکلات اقتصادی مطرح می‌شود. این به خاطر این است که ما در حوزه فرهنگ کاری نکرده‌ایم.
 
 
وی افزود: بررسی شده که سن ازدواج در بالای شهر تهران و مناطق شمالی تهران بالاتر از مناطق جنوبی است. این به این معناست که اینجا دیگر بحث معیشتی و اقتصاد مطرح نیست، اینجا آن فرهنگ است که متاسفانه به سبک زندگی غربی و فرهنگ اومانیستی به خانواده‌ها القا شده که خانواده‌های برخوردار هم متاسفانه زیر بار ازدواج به موقع نمی‌روند.


 
انگليسی فارسی
تبليغات
نظرسنجی
وب سايت ما چگونه است؟
عالی
خوب
قابل قبول
متوسط
ضعيف
بد