سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد: مردم باید از مواهب صنعت بهره ببرند

به گزارش نفت دیلی، سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد گفت: با همراهی همه شرکت‌های پتروشیمی‌ مستقر در منطقه باید تلاش شود موضوع‌ها و چالش‌های اساسی منطقه برطرف و مردم از مواهبی که صنعت می‌تواند برای آنها داشته باشد بهره ببرند.

محمد مجاورشیخان روز شنبه در آستانه ۱۷ مرداد روز خبرنگار با حضور در دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی بوشهر اظهار کرد: با روی کار آمدن دولت سیزدهم و با توجه به نگاه رئیس جمهور مبنی بر رفع نیازهای اساسی همین نگاه امروز در شورای راهبردی پتروشیمی‌های عسلویه حاکم است.

وی افزود: فلسفه شکل‌گیری شورای راهبردی پتروشیمی‌ها این است که شرکت‌های فعال در منطقه به خصوص در بخش پتروشیمی‌ها به صورت منسجم و منظم منابعی را برای کمک به موضوعات اساسی استان تخصیص دهند.

سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد با تاکید بر رویکرد خدمت به مردم در این شورا تصریح کرد: منابعی که از بنگاه‌های دولتی تامین می‌شود باید با نگاه خدمت در پروژه‌هایی که مورد نیاز مردم است به کار گرفته شود.

مجاور شیخان اظهار کرد: راه درست این است که ضمن نظارت بر منابع شرکت‌های پتروشیمی؛ این منابع به اجرای پروژه‌های مختلف مورد نیاز مردم کمک کند.

سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد ادامه داد: همچنین مقام عالی استان نیز باید با نگاه راهبردی و کلان منابع شورای راهبردی پتروشیمی‌های عسلویه را در پروژه‌های اساسی و اولویت‌دار استان هزینه کند.

وی تاکید کرد: نباید بسیاری از این هزینه‌ها و منابع تعریف شده صنایع مستقر در استان در قالب مسئولیت‌های اجتماعی به سمت موضوع‌های انحرافی سوق داده و مردم از این مزیت و خدمات محروم شوند.

به گفته مجاور شیخان شورای راهبردی پتروشیمی‌های عسلویه معتقد بر هزینه کرد مثبت کمک‌های این مجموعه در استان است و با انحراف این اعتبارات و بی نصیب ماندن مردم مخالف است.

وی ادامه داد: سیاست شورای راهبردی پتروشیمی‌های عسلویه در فصل جدید فعالیت خود در تلاش است موضوعات و چالش‌های اساسی منطقه را برطرف کند و مردم از مواهبی که صنعت می‌تواند برای آنها داشته باشد بهره ببرد.

سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد گفت: مردم این استان میزبانان نجیب، وفادار و حامیان خوبی برای صنعت به شمار می‌روند و شایسته نیست که این حامیان از مزایای صنعت بی بهره باشند و خدمتی به آنها ارائه نشود.

وی تاکید کرد: خدمت به میزبانان صنایع بعنوان یک مسئولیت اجتماعی و تکلیف اساسی و از مطالبه‌های دولت و شخص رئیس جمهور است.

به گفته مجاور شیخان تلاش می‌شود شورای راهبردی پتروشیمی‌های عسلویه برای استان بوشهر مواهب خوبی را برای میزبانان خود به ارمغان بیاورد.

وی با اشاره به اینکه شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد از قدیمی‌ترین شرکت‌های فعال در منطقه است گفت: این شرکت نقش پشتیبانی و خدمت رسانی به صنایع و آن‌هایی که در خط مقدم تولید قرار دارند را برعهده دارد.

مجاورشیخان افزود: شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد بیش از ۱۳ موضوع خدمت را به صنعت پتروشیمی که جهاد گران اصلی خط تولید هستند ارائه می‌کند.

شرکت پازارگاد ظرفیتی برای ارائه خدمات عام المنفعه

وی اضافه کرد: شرکت پازارگاد به دلیل داشتن زیرساخت مناسب و به واسطه تعامل آن با جامعه پیرامونی ظرفیت مناسبی برای مدیریت خدمات عام المنفعه و اجتماعی دارد.

سرپرست شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد گفت: بررسی عملکرد شورای راهبردی پتروشیمی‌های عسلویه نیز نشان می‌دهد این شورا زمانی موفق‌تر بوده که محور و اساس کار در دست شرکت پازارگاد بوده است.

خبرنگاران عنصر آگاهی بخش و مطالبه‌گر جامعه هستند

به گفته رئیس شورای راهبردی شرکت‌های پتروشیمی‌های منطقه پارس‌ خبرنگاران عنصر آگاهی بخش و مطالبه‌گر جامعه به شمار می‌روند.

رئیس شورای راهبردی پتروشیمی‌های پارس: مردم باید از مواهب صنعت بهره ببرند

مجاورشیخان افزود: خبرنگار بعنوان عنصر صادق و شجاع جامعه همواره مطالبه مردم را نمایندگی می‌کند و این مطالبه برای خبرنگار یک هدف و آرمان به شمار می‌رود.

وی ادامه داد: پیگیری مطالبه مردم اینقدر برای یک خبرنگار ارزش دارد که برای رسالت خبری خود حتی از خون خود هم می‌گذرد و حماسه خبرنگاران همواره در صحنه عمل نشان داده می‌شود.

شرکت عملیات غیرصنعتی پازارگاد در سال‌های اخیر به عنوان پشتیبان صنعت، همگام و همراه با صنعت پتروشیمی، نفت، گاز و پالایش در مسیر رشد اقتصادی و پیشرفت‌های صنعتی و حوزه انرژی گام بر داشته است.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  انگليسی فارسی
  تبليغات
  نظرسنجی
  وب سايت ما چگونه است؟
  عالی
  خوب
  قابل قبول
  متوسط
  ضعيف
  بد