تلخ‌ترین پیروزی اسپانیا

 سرمربی تیم ملی فوتبال اسپانیا پیروزی این تیم برابر گرجستان را به خاطر مصدومیت گاوی بسیار تلخ توصیف کرد.

به گزارش ایسنا و به نقل از اسپورت، تیم ملی فوتبال اسپانیا در انتخابی یورو ۲۰۲۴ به مصاف گرجستان رفت و توانست با نتیجه ۳ بر یک به پیروزی دست پیدا کند. در این بازی گاوی، بازیکن جوان تیم ملی فوتبال اسپانیا که در بارسلونا بازی می‌کند به شدت مصدوم شد و نتوانست به بازی ادامه داد.

بارسلونا پیش از این هم در فیفا دی با خبر مصدومیت تراشتگن، سنگربان اصلی تیم مواجه شد تا شرایط برای این تیم در ادامه لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا سخت شود.

لوئیس دلافوئنته سرمربی تیم ملی اسپانیا در مورد مصدومیت گاوی هافبک تیم ملی اسپانیا در دیدار با گرجستان صحبت کرد و گفت: به نظر می‌رسد که مصدومیت گاوی جدی است. این تلخ‌ترین پیروزی‌ای است که در عمرم تجربه کرده‌ام. ما منتظر نتایج نهایی هستیم.

در اواسط نیمه اول گاوی هافبک اسپانیایی به شدت آسیب دید و مجبور به ترک زمین شد. به گزارش رسانه‌های اسپانیایی، این بازیکن فوتبال رباط صلیبی پاره کرد. در صورت تایید تشخیص، گاوی ۶ تا ۸ ماه غیبت خواهد کرد که به احتمال زیاد یورو ۲۰۲۴ و المپیک پاریس را از دست خواهد داد.

فران تورس، مهاجم تیم ملی اسپانیا نیز که برابر گرجستان گلزنی کرد گفت:  این یک پیروزی مهم بود زیرا می‌خواستیم مسابقات انتخابی را به خوبی به پایان برسانیم اما به دلیل مصدومیت گاوی احساس تلخی داریم. اکنون هیچ‌یک از ما نمی‌دانیم که مصدومیت او چقدر جدی است اما باید بگویم که  این مصدومیت خیلی بد به نظر می رسید.

مصدومیت گاوی و غیبت طولانی مدت او از میادین خبر بسیار بدی برای ژاوی و آبی اناری‌هاست چرا که این بازیکن جوان از مهره‌های کلیدی و تاثیرگذار تیم به شمار می‌آید.

اسپانیا ۲۱ امتیازی شد و به عنوان رتبه اول گروه A به یورو ۲۰۲۴ راه یافت.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  انگليسی فارسی
  تبليغات
  نظرسنجی
  وب سايت ما چگونه است؟
  عالی
  خوب
  قابل قبول
  متوسط
  ضعيف
  بد