شورای همکاری خلیج فارس خواهان خویشتن‌داری شد

دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس بر اهمیت حفظ امنیت و ثبات منطقه و جهان در سایه تحولات اخیر در منطقه تأکید کرد.

به گزارش ایسنا، جاسم محمد البدیوی، دبیرکل شورای همکاری خلیج فارس تمام طرف‌ها را به خویشتن‌داری برای «ممانعت از هرگونه تنش اضافی که می‌تواند ثبات منطقه و ملت‌های آن را تهدید کند»، دعوت کرد.

به نقل از النشره، وی بر لزوم تلاش مشترک و اتخاذ روش دیپلماسی به عنوان راهکار کارآمد برای حل و فصل نزاع‌ها و تضمین امنیت و ثبات منطقه تأکید کرد.

البدیوی بر نقش جامعه بین‌المللی در حمایت از تلاش‌ها برای صلح و ثبات برای ممانعت از تنش بیشتر تأکید کرد و از تمام طرف‌ها خواست به حفظ امنیت و صلح منطقه‌ای و بین المللی پایبند باشند.

پیش از این روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در اطلاعیه‌ای از پاسخ نیروی هوا فضای سپاه به جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از مستشاران کشورمان در سوریه از حمله و اصابت موفق ده‌ها فروند موشک و پهپاد به اهدافی درون سرزمین‌های اشغالی خبر داد.

تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز به نقل از مسئولان اسرائیلی اعلام کرد که ایران با شلیک ده‌ها پهپاد به سمت سرزمین‌های اشغالی حمله خود به اسرائیل را آغاز کرد.

این تحولات درحالی صورت می‌گیرد که غزه همچنان شاهد جنایات شنیع ارتش رژیم صهیونیستی است که تاکنون به شهادت و مجروح شدن ده‌ها هزار فلسطینی و نابودی زیرساخت غزه و فاجعه انسانی بی سابقه در این منطقه منجر شده است.

 
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  انگليسی فارسی
  تبليغات
  نظرسنجی
  وب سايت ما چگونه است؟
  عالی
  خوب
  قابل قبول
  متوسط
  ضعيف
  بد