انتقاد پوچتینو از رفتار بچگانه دو بازیکن چلسی: مگر مدرسه است؟

 سرمربی چلسی به خاطر اتفاق رخ‌داده بین دو بازیکن تیمش برابر اورتون عذرخواهی و اعلام کرد این اتفاق دیگر نباید تکرار شود.

به گزارش ایسنا، پیروزی شش بر صفر چلسی برابر اورتون و پوکر کول پالمر در این دیدار باید باعث می‌شد که مائوریتسیو پوچتینو بعد از بازی مشکل خاصی نداشته باشد اما این خیلی دور از ذهن بود و سرمربی آرژانتینی بازیکنان تیمش را به خاطر جروبحث بر سر زدن ضربه پنالتی سرزنش کرد.

کاپیتان کانر گالاگر مجبور شد نیکلاس جکسون و نونی مادوکه را از هم کند و توپ را از این دو بازیکن گرفت و به پالمر، پنالتی‌زن تیمش، داد تا او پنالتی را بزند.

به گزارش ساکرنت، مائوریتسیو پوچتینوی خشمگین بعد از بازی گفت: بازیکنان و کادر فنی می‌دانند که کول پالمر پنالتی‌زن تیم است. من از این اتفاق خیلی ناراحتم چون نظم و انضباط مهم‌ترین چیز در تیم ماست. همه قبول داریم که آنها (جکسون و مادوکه) اشتباه کردند. آنها بازیکنان باتجربه‌ای نیستند و جوانند. واکنش کانر گالاگر بسیار خوب و بجا بود. نباید چنین اتفاقی رخ‌ می‌داد. در مدرسه که بازی نمی‌کنیم. باید یاد بگیریم این رفتارها را نشان ندهیم. مجازاتی در کار نیست ولی این اتفاق نباید دوباره تکرار شود. اگر پالمر در زمین باشد، او پنالتی‌زن است.

پوچتینو در ادامه بابت این اتفاق عذرخواهی کرد.

پوچتینو در ادامه درباره پالمر، ستاره تیمش، گفت: او در منچسترسیتی هم توانایی گلزنی داشت و به‌خوبی به پیشرفتش در چلسی ادامه داده است. او برای تیم شگفت‌انگیز است و نشان داد که باشگاه تصمیم درستی برای جذبش گرفته است. کاملا از پالمر راضی‌ام. در زمینه‌های مختلف پیشرفت کردیم و امشب برابر اورتون عالی بودیم.

سرمربی سابق تاتنهام در بخش بعدی صحبت‌هایش گفت زمان آن رسیده که تیمش پیشرفت کند و از اشتباه‌هایش درس بگیرد. او افزود: ما تیم بزرگی هستیم که باید برای قهرمانی بجنگیم و از اشتباهاتی که در بازی‌های قبل داشتیم درس بگیریم.

این نتیجه باعث شد تا چلسی با ۴۷ امتیاز در رده نهم قرار گیرد و امیدهایش را برای کسب سهمیه اروپایی حفظ کند.
درج يادداشت و نظرات

نام:
  ايميل:
توضيحات:
   
  انگليسی فارسی
  تبليغات
  نظرسنجی
  وب سايت ما چگونه است؟
  عالی
  خوب
  قابل قبول
  متوسط
  ضعيف
  بد